Logo
Zadzwoń do nas 22 841 65 09

Strona Główna

Firma RenDor posiada wieloletnie doświadczenie w branży              remontowo-budowlanej, a także w aranżacji i wykończeniu wnętrz.

Zdobyte przez nas doświadczenie zaowocowało współpracą z wieloma prestiżowymi firmami takimi jak: Dormax, Decoratum, Selt czy MOL.

Jesteśmy wiarygodnym partnerem zarówno dla klientów indywidualnych, oczekujących profesjonalnej obsługi, doradztwa w zakresie doboru i montażu okien oraz akcesoriów, jak również dla klientów binzesowych potrzebujących kompleksowych usług na najwyższym poziomie.

W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na jakość oferowanych przez nas usługi i towarów. Powierzone zadania wykonujemy zawsze solidnie
i starannie. 

Jesteśmy ekspertem w zakresie dekoracji i aranżacji wystroju okien!

U nas znajdziecie Państwo gotowe produkty oraz materiały do dekoracji okien: rolety, żaluzje, zasłony, firany, a także  poszewki, materiały, sukienki na krzesła.

Dysponujemy również bogata ofertę materiałów dekoracyjnych takich jak: naklejki naścienne czy szablony.

Swoje usługi oferujemy na terenie całego kraju. Celem naszej firmy jest kompleksowa obsługa klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych
- począwszy od budowy poprzez remont, wykończenie jak i aranżację powierzchni mieszkalnych, biurowych, handlowych czy też magazynowych.

Nieustannie śledzimy zmiany na rynku, aby móc w pełni poszerzać
i aktualizować naszą ofertę tak aby odpowiadała wszystkim naszym klientom.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy!

 

Zostaw nam telefon - oddzwonimy!
Kiedy mamy się z Tobą skontaktować?
Współpracujemy z: W lewo
#
Ładowanie
#
W prawo
baner